01.23Ketvirtadienis
LaikasFilmasRežisieriusSalė
PP 19:00 NEMATOMOS Louis-Julien PetitVINGIS
01.24Penktadienis
LaikasFilmasRežisieriusSalė
PP 18:30ALISA IR MERAS Nicolas PariserVingis
R 18:30VASAROS PASAKA Éric RohmerSkalvija
R 18:45EDMUNDAS Alexis MichalikPasaka
R 20:50PĖPĖ LE MOKO Julien DuvivierSkalvija
R 21:00LAUKINIS Jean-Paul RappeneauPasaka
01.25Šeštadienis
LaikasFilmasRežisieriusSalė
PP 15:45ESMINIS POREIKIS Erwan Le DucPASAKA
R 17:30PIKASO PASLAPTIS Henri-Georges ClouzotSKALVIJA
PP 18:30EDMUNDAS Alexis MichalikVINGIS
R 18:45MELODRAMA Alain ResnaisPasaka
PP 19:10DU SŪNŪS Félix MoatiSKALVIJA
PP 20:45NEĮMANOMA MEILĖ Catherine CorsiniPASAKA
PP 21:00Į PASAULIO KRAŠTĄ Guillaume NiclouxPASAKA
R 21:10OŽKA Francis VeberSKALVIJA
01.26Sekmadienis
LaikasFilmasRežisieriusSalė
😊 14:15MANO MAMYTĖ AMERIKOJE, JI SUTIKO BUFALO BILĄ Marc Boreal, Thibaut ChatelPasaka
R 15:45VASAROS PASAKA ÉRIC ROHMERPasaka
PP 16:00KAMILĖ Boris LojkinePasaka
R 16:50PONIOS X AUSKARAI Max OphülsSKALVIJA
R 18:00VASAROS ŠVIESA Jean GrémillonPASAKA
PP 18:30NEĮMANOMA MEILĖ Catherine CorsiniVingis
PP 19:00JAUNYSTĖS SVAJOS Alain RaoustSKALVIJA
PP 20:30L’HEURE DE LA SORTIE Sébastien MarnierPASAKA
R 20:50LAUKINIS Jean-Paul RappeneauSKALVIJA
01.27Pirmadienis
LaikasFilmasRežisieriusSalė
PP 15:00EDMUNDAS Alexis MichalikSkalvija
PP 17:10NEĮMANOMA MEILĖ CATHERINE CORSINISkalvija
R 18:15PIKASO PASLAPTIS Henri-Georges ClouzotPasaka
PP 19:50MANO ŠLOVINGA JAUNYSTĖ Antoine de BarySKALVIJA
R 20:00GYVENIMAS IR NIEKO DAUGIAU Bertrand TavernierPASAKA
01.28Antradienis
LaikasFilmasRežisieriusSalė
PP 18:15DU SŪNŪS FÉLIX MOATIPASAKA
PP 19:00ALISA IR MERAS NICOLAS PARISERSKALVIJA
R 20:15 OŽKA FRANCIS VEBERPASAKA
PP 21:00Į PASAULIO KRAŠTĄ GUILLAUME NICLOUXSKALVIJA
01.29Trečiadienis
LaikasFilmasRežisieriusSalė
R 16:30MELODRAMA ALAIN RESNAISSKALVIJA
PP 18:00EDMUNDAS ALEXIS MICHALIKPASAKA
R 18:50PARYŽIUS PRIKLAUSO MUMS Jaques RivetteSKALVIJA
R 20:15LAUKINIS JEAN-PAUL RAPPENEAUPASAKA
01.30Ketvirtadienis
LaikasFilmasRežisieriusSalė
R 16:30VASAROS ŠVIESA JEAN GRÉMILLONSKALVIJA
PP 18:00NEĮMANOMA MEILĖ CATHERINE CORSINIPASAKA
R 18:50GYVENIMAS IR NIEKO DAUGIAU BERTRAND TAVERNIERSKALVIJA
PP 20:45KAMILĖ BORIS LOJKINEPASAKA
01.31Penktadienis
LaikasFilmasRežisieriusSalė
PP 18:30DVYLIKA TŪKSTANČIŲ Nadège TrebalSkalvija
PP 20:30L’HEURE DE LA SORTIE SÉBASTIEN MARNIERPASAKA
PP 20:40Į PASAULIO KRAŠTĄ GUILLAUME NICLOUXSKALVIJA
R 21:00OŽKA FRANCIS VEBERPASAKA
02.01Šeštadienis
LaikasFilmasRežisieriusSalė
PP 14:00EDMUNDAS ALEXIS MICHALIKSKALVIJA
PP 14:30JAUNYSTĖS SVAJOS ALAIN RAOUSTPASAKA
R 16:10LAUKINIS JEAN-PAUL RAPPENEAUSKALVIJA
R 16:30PONIOS X AUSKARAI MAX OPHÜLSPASAKA
PP 18:20NEĮMANOMA MEILĖ CATHERINE CORSINISKALVIJA
PP 18:45KLAJOJANTI SIELA Stéphane BatutPASAKA
R 21:00PĖPĖ LE MOKO JULIEN DUVIVIERPASAKA
PP 21:00KAMILĖ BORIS LOJKINESKALVIJA
02.02Sekmadienis
LaikasFilmasRežisieriusSalė
😊 12:00MANO MAMYTĖ AMERIKOJE, JI SUTIKO BUFALO BILĄ MARC BOREAL, THIBAUT CHATELSKALVIJA
R 13:30PIKASO PASLAPTIS HENRI-GEORGES CLOUZOTPASAKA
R 15:00OŽKA FRANCIS VEBERSKALVIJA
PP 15:15DVYLIKA TŪKSTANČIŲ NADÈGE TREBALPASAKA
PP 16:50NOTRE DAME Valérie DonzelliSKALVIJA
R 17:45PARYŽIUS PRIKLAUSO MUMS JAQUES RIVETTEPASAKA
R 18:50VASAROS PASAKA ÉRIC ROHMERSKALVIJA
PP 20:30Į PASAULIO KRAŠTĄ GUILLAUME NICLOUXPASAKA
PP 21:00MANO ŠLOVINGA JAUNYSTĖ ANTOINE DE BARYSKALVIJA