VISI ANT DENIO

VISI ANT DENIO

VISI ANT DENIO

|

Režisierius: Guillaume Brac

Vaidina: Éric Nantchouang, Salif Cissé, Éduard Sulpice

Komiška drama

Orginalo kalba prancūzų, anglų

Subtitrai lietuvių ir anglų kalbomis

2020, 95 min.

Prancūzija

N-13

Filmas internete: skalvija.lt

 

Paryžius, rugpjūčio vakaras. Vaikinas sutinka merginą. Jie bendraamžiai, bet gyvena skirtingose socialinėse realybėse. Feliksas vasarą dirba, Alma išvyksta atostogauti. Romantiško impulso pagautas, Feliksas leidžiasi ieškoti Almos kitame Prancūzijos krašte. Kad kelionė neprailgtų, prisijungia draugas Šerifas. Neturėdami automobilio, jie įsiprašo pas nepažįstamąjį Eduardą. Žinoma, niekas nesiklosto pagal planą. O ar galėtų būti kitaip, kai svajonės painiojamos su realybe?

Romeriškų meilės susitikimų įkvėptas, režisierius sukuria gaivų, šmaikštų ir kiek melancholišką kelio filmą, kurio personažai – nuoširdūs ir smalsūs jaunuoliai – žavi laisve ir drąsa gyventi, būti atvirais sau ir kitiems.

Guillaume Brac (1977) studijavo kino filmų gamybą La Fémis kino ir televizijos mokykloje ir dirbo režisierių Arnaud des Pallières ir Emmanuel Mouret padėjėju. 2008 m. įkūrė kino gamybos kompaniją „Année Zéro“ ir režisavo  bei prodiusavo keletą trumpametražių filmų. Pirmojo ilgo metro vaidybinio filmo „Perkūnija“ (2013) premjera įvyko Lokarno kino festivalyje, vėliau režisierius sukūrė du dokumentinius filmus. Prie vaidybinio kino sugrįžo su „Liepos istorijomis“ (2018) ir naujausiu filmu „Visi ant denio“ (2020). Pastarojo filmo premjera įvyko Berlyno kino festivalyje, jis sulaukė svarbių įvertinimų tarptautiniuose kino festivaliuose.