TRALIALIA

TRALIALIA

TRALIALIA

|

Režisieriai: Arnaud Larrieu, Jean-Marie Marrieu

Vaidina: Mathieu Amalric, Mélanie Thierry, Maïwenn, Denis Lavant, Bertrand Belin

Muzikinė komedija

Subtitrai lietuvių ir anglų kalbomis

Prancūzija

Trukmė: 2.00

2021

N-13

Keturiasdešimtmetis gatvės muzikantas Tralialia Paryžiuje sutinka merginą, kuri prieš paslaptingai pranykdama palieka žinutę „Tik jokiu būdu nebūkite savimi“. O gal tai buvo tik sapnas? Smalsumo ir bundančių jausmų vedamas, muzikantas atsibasto į stebuklingais išgijimais garsėjantį Lurdą. Čia jį priglaudžia pagyvenusi moteris. Ji įsitikinusi, kad Tralialia – tai jos prieš daugybę metų be žinios dingęs sūnus. Tralialia neatsispiria pagundai nebūti savimi ir įsilieja į naują šeimą bei gyvenimą. Darosi vis sunkiau atskirti prisiminimą nuo prasimanymo.

Muzikinės komedijos žanre smagiai laviruojantys režisieriai į nenuspėjamą fantaziją sujungia stebuklus, neišsipildžiusias svajones, praeities kartėlį ir troškimą ištaisyti padarytas klaidas.


Brolių režisierių duetas Jean-Marie Larrieu (1965) et Arnaud Larrieu (1966) kinu susidomėjo dar vaikystėje, senelio režisieriaus-mėgėjo dėka. Po filosofijos studijų režisavo keletą trumpametražių filmų, jų pirmasis pilno metro filmas „Vasaros pabaiga“ pasirodė 1999-aisiais. „Tapyti ar mylėtis“ (2005) buvo pristatytas Kanų kino festivalio konkursinėje programoje, „Dvidešimt viena naktis su Patti“ (2015) pelnė geriausio scenarijaus apdovanojimą San Sebastiano kino festivalyje. „Tralialia“ (2021) – tai pirmasis režisierių kino miuziklas, kurio premjera įvyko Kanų kino festivalyje.

 

SEANSAI

 

Vilnius

Sausio 28 d. 19:00 Forum Cinemas Vingis

 

Kaunas

Vasario 5 d. 19:00 KKC / Romuva

 

Klaipėda

Vasario 1 d. 18:00 ArleKinas