TIESIOG JUODAS

TIESIOG JUODAS

TIESIOG JUODAS

|

Režisierius: Jean-Pascal Zadi, John Wax

Vaidina: Jean-Pascal Zadi, Caroline Anglade, Fary

Komedija

Subtitrai lietuvių ir anglų kalbomis

Prancūzija

Trukmė: 1.30

2020

N-13


Nesėkmingas bedarbis aktorius JP pasišauna surengti pirmąjį masinį juodaodžių protesto žygį Prancūzijoje. Pasirengimo darbai vyksta televizijos kamerų akivaizdoje, bet vietoj prasmingo dialogo su įtakingais visuomenės veikėjais, JP lydi nesusipratimas po nesusipratimo. Garsus komikas Fary
bene vienintelis, tikintis organizatoriumi ir remiantis maršo iniciatyvą. Bet ir jo parama ima svyruoti, kai tampa nebeaišku, ar JP aktyvizmas iš tiesų nuoširdus. Gal jis tik ieško kelio į šlovę?

Pasitelkę netikros dokumentikos stilių, režisieriai demonstruoja plataus diapazono humorą, drąsiai gvildendami aktualias rasizmo, tolerancijos problemas ir dekonstruodami socialines klišes.


Prancūzų režisierius, aktorius, prodiuseris ir reperis Jean-Pascal Zadi (1980) jaunystėje svajojo apie profesionalaus futbolininko karjerą, vėliau laimę bandė kaip repo atlikėjas, o 2005-aisiais ėmė režisuoti ir prodiusuoti mažo biudžeto filmus. Politinė komedija „Tiesiog juodas“ (2020) sulaukė itin didelio visuomenės dėmesio Prancūzijoje ir pelnė Zadi perspektyviausio aktoriaus titulą „Cezario“ apdovanojimuose.

Paryžiuje gyvenantis ir dirbantis režisierius, montažo režisierius ir kino aikštelės fotografas John Wax kine dirba nuo 2010-ųjų. Pažintis su Jean-Pascal Zadi bendro kino projekto metu davė pradžią jų režisūriniam duetui ir „Tiesiog juodas“ (2020) debiutui.

 

SEANSAI

 

Šiauliai

Sausio 29 d. 18:00 val. Šiaulių dailės galerija

 

Vilnius

Sausio 30 d. 20:15 val. Skalvija

Vasario 2 d. 19:00 val. Skalvija

 

Klaipėda

Vasario 6 d. 18:00 val. ArleKinas

 

Marijampolė

Vasario 10 d. 17:15 val. Spindulys

 

Palanga

Vasario 11 d. 17:00 val. Palangos kurorto muziejus

 

Nida

Vasario 12 d. 17:00 val. Agila

 

Kaunas

Vasario 13 d. 15:00 val. KKC / Romuva

 

Panevėžys

Vasario 13 d. 16:00 val. Garsas