PO LIBANO DANGUMI

PO LIBANO DANGUMI

PO LIBANO DANGUMI

|

Režisierė: Chloé Mazlo

Vaidina: Alba Rohrwacher, Wajdi Mouawad, Isabelle Zighondi

Drama

Subtitrai lietuvių ir anglų kalbomis

Prancūzija

Trukmė: 1.30

2020

N-13

1950-aisiais jaunutė Alice palieka gimtąją Šveicariją ir įsikuria Libane. Tolimoje egzotiškoje šalyje ji įsimyli ir savo širdį atiduoda Josephui, patrakusiam astrofizikui, svajojančiam į kosmosą išsiųsti pirmąją šalies delegaciją. Alice greitai pritampa prie ekscentriškos ir linksmos vyro giminės. Bet šeimyninio rojaus idilė po skaisčia Libano saule ima niauktis, kai pilietinio karo siaubas pamažu tampa kasdienybės dalimi.

Režisierės šeimos istorijos įkvėptas filmas – spalvingas, gyvenimo džiaugsmo kupinas pasakojimas su animaciniais intarpais, kuriuose fantazija ir poezija neužglaisto, bet suteikia drąsos dorotis su trauminėmis patirtimis.


Libaniečių kilmės prancūzų režisierė Chloé Mazlo (1988) gyvena ir kuria Paryžiuje. Baigusi grafinio dizaino studijas Strasbūro dekoratyvinių menų akademijoje, ėmėsi kurti animacinius filmus, eksperimentuodama su skirtingomis technikomis. Kūrėjos filmai sulaukė svarbių įvertinimų tarptautiniuose kino festivaliuose, rodyti Prancūzijos televizijoje. „Maži akmenukai“ (2015) pelnė geriausio trumpametražio filmo apdovanojimą prestižiniuose „Cezario“ apdovanojimuose. Pilno metro debiutas „Po Libano dangumi“ (2020) pristatytas Kanų kino festivalio „Kritikų savaitės“ programoje.

 

SEANSAI

 

Šiauliai

Vasario 3 d. 18:00 val. Šiaulių dailės galerija

 

Plungė

Vasario 4 d. 16:30 val. Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka

 

Nida

Vasario 4 d. 15:00 val. Agila

 

Palanga

Vasario 12 d. 15:00 val. Palangos gintaro muziejus