PASAULIS PO MŪSŲ

PASAULIS PO MŪSŲ

PASAULIS PO MŪSŲ

|

Režisierius: Louda Ben Salah-Cazanas

Vaidina: Aurélien Gabrielli, Louise Chevillotte, Saadia Bentaïeb

Komiška drama

Subtitrai lietuvių ir anglų kalbomis

Prancūzija

Trukmė: 1.28

2021

N-13

Rašytojas Labidi gyvena neturėdamas nei cento kišenėje ir bandydamas pabaigti savo debiutinį romaną. Kad išgyventų, Labidi dirba maisto išvežiotoju Paryžiuje ir glaudžiasi mažyčiame kambaryje pas geriausią draugą. Staiga įsiplieskusi meilė studentei Elisai dar labiau sujaukia ir taip chaotišką jaunuolio kasdienybę. Kai troškimas gyventi laisvai ir nevaržomai nesutampa su finansinėmis galimybėmis, problemos sparčiai kaupiasi, o jų sprendimai dažniausiai virsta klaidomis.

Labidi puikiai įkūnija mūsų laikų romantinį herojų, kurio nuoširdžiam ryžtui net keisčiausias svajones paversti realybe neįmanoma atsispirti. Darosi šiek tiek pavydu tokio natūralaus geismo gyventi.

Louda Ben Salah-Cazanas (1988) užaugo Lione, ten studijavo politikos mokslus. Profesinį kelią pradėjo vieno didžiausių Prancūzijos nacionalinių dienraščių „Libération“ redakcijoje, kultūros skiltyje, kur susidomėjo kinu ir režisūra. Pirmasis jo trumpo metro filmas „Ženeva“ (2019) buvo atrinktas į konkursinę Clermont-Ferrand trumpametražių filmų festivalio programą. „Pasaulio po mūsų“ (2021) premjera įvyko Berlyno kino festivalio „Panoramos“ programoje.

 

SEANSAI

 

Vilnius

Sausio 29 d. 16:30 val. Pasaka

 

Vasario 1 d. 19:00 Skalvija

Vasario 4 d. 21:00 Skalvija