KRUVINI APELSINAI

KRUVINI APELSINAI

KRUVINI APELSINAI

|

Režisierius: Jean-Christophe Meurisse

Vaidina: Alexandre Steiger, Christophe Paou, Lilith Grasmug

Juodoji komedija

Subtitrai lietuvių ir anglų kalbomis

Prancūzija | France

Trukmė: 1.42

2021

N-16

Tuo pačiu metu Prancūzijoje vyksta kelios istorijos: prasiskolinusių pensininkų pora bando laimėti piniginį prizą rokenrolo šokių konkurse, finansų ministras įsivelia į mokestinio sukčiavimo skandalą, o paauglė patenka į psichopato pinkles. Įtampa auga, išgyvenimo žaidimas prasideda.

Tris iš pažiūros nieko bendro neturinčius pasakojimus režisierius sumaniai sulipdo į negailestingą satyrą apie visuomenės sopulius ir žmogiškumo paribius. Ar tikrai juokas gydo žaizdas?


Jean-Christophe Meurisse (1975) baigė vaidybos studijas ir 2005-aisiais įkūrė teatro trupę „Navaros šunys“, su kuria pastatė dešimtis improvizacija bei kolektyviniu darbu paremtų pjesių, sulaukusių palankių publikos ir kritikų vertinimų tiek Prancūzijoje, tiek svetur. Režisieriaus debiutinio filmo „Apnėja“ (2016) premjera įvyko Kanų kino festivalio „Kritikų savaitės“ programoje, filmas taip pat rodytas „Žiemos ekranuose“. „Kruvini apelsinai“ (2021) – tai antrasis Meurisse filmas, pristatytas Kanų kino festivalio vidurnakčio seansų programoje ir sužavėjęs kritikus savo drąsiu bei žaismingu laviravimu tarp žanrinio ir socialinio kino.

 

SEANSAI

 

Vilnius 

Sausio 29 d. 20:30 val. Skalvija

Vasario 5 d. 20:30 Skalvija

 

Sausio 30 d. 17:30 val. Pasaka