ISTORIJA APIE MEILĘ IR AISTRĄ

ISTORIJA APIE MEILĘ IR AISTRĄ

ISTORIJA APIE MEILĘ IR AISTRĄ

|

Režisierė: Leyla Bouzid

Vaidina: Sami Outalbali, Zbeida Belhajamor, Diong-Keba Tacu

Romantinė drama

Subtitrai lietuvių ir anglų kalbomis

Prancūzija

Trukmė: 1.43

2021

N-16

Drovus ir uždaras aštuoniolikmetis Achmedas universitete sutinka ką tik į Paryžių atvykusią tunisietę Farah. Mergina yra drąsi, energinga ir nusiteikusi nuotykiams – visiška priešingybė tradicinėje musulmonų šeimoje augusiam jaunuoliui. Literatūros studijos jiems atveria jausmingus erotinės arabų literatūros klodus, vaikinui sukeldamos tikrą kultūrinį šoką. Ar pavyks naujovių bijančiam Achmedui atsispirti bundantiems jausmams ir kūniškiems geismams?

Režisierė meistriškai įamžina pirmąsias meilės pamokas, supamas neramių dvejonių, kūniškų atradimų ir emocinių nusivylimų.


Tunise gimusi ir užaugusi Leyla Bouzid (1984) studijavo prancūzų literatūrą Paryžiuje ir baigė kino režisūros studijas prestižinėje „La Fémis“ kino mokykloje. Sukūrė keletą trumpametražių filmų, įvertintų ne vienu tarptautiniu kino apdovanojimu. Debiutinė pilno metro juosta „Kai atmerkiu akis“ (2015) pelnė žiūrovų simpatijas Venecijos kino festivalyje ir daugiau nei keturiasdešimt apdovanojimų kituose tarptautiniuose festivaliuose. „Istorija apie meilę ir aistrą“ (2021) buvo pasirinktas Kanų kino festivalio „Kritikų savaitės“ programos uždarymo filmu.

 

SEANSAI

 

Vilnius

Sausio 29 d. 16:30 Forum Cinemas Vingis

 

Klaipėda

Vasario 2 d. 20:00 ArleKinas

 

Kaunas

Vasario 13 d. 17:00 KKC / Romuva