GYVENIMAS DAR PRIEŠ AKIS

GYVENIMAS DAR PRIEŠ AKIS

GYVENIMAS DAR PRIEŠ AKIS

|

Režisierius: Moshé Mizrahi

Vaidina: Simone Signoret, Michal Bat-Adam, Samy Ben-Youb

Drama

Subtitrai lietuvių ir anglų kalbomis

Prancūzija

Trukmė: 1.45

1977

N-13

Paryžiaus imigrantų kvartalo Belvilio gyventoja Madame Rosa savo skurdžiame bute verčiasi pamestinukų ir prostitučių vaikų globa. Moteris pikta, kandi ir kietaširdė – kaip ir pats gyvenimas. Senstančiai Madame Rosa vis sunkiau rūpintis guviais mažyliais. Našlaitis Momo tai puikiai supranta. Pamažu tarp globėjos ir globotinio užsimezga ypatingas ryšys, kurio nei nepriteklius, nei nerimas dėl ateities negali apkartinti.

Pagal Gonkūrų premija apdovanotą Romain Gary romaną sukurtas filmas pelnė „Oskarą“ už geriausią užsienio filmą, o  įspūdingas Simone Signoret vaidmuo įvertintas „Cezariu“.

Izraelio kino režisierius ir scenaristas Moshé Mizrahi (1931-2018) 5-ajame dešimtmetyje Paryžiuje televizijoje dirbo kino kritiku bei savarankiškai mokėsi režisūros. Iš viso jis sukūrė 14 kino juostų Prancūzijoje ir Izraelyje. Didžiausio pasisekimo sulaukęs režisieriaus filmas – pagal Romain Gary romaną sukurta drama „Gyvenimas dar prieš akis“ (1977). Filmas gavo „Oskarą“ už geriausią tarptautinį filmą, o pagrindinį vaidmenį sukūrusi Simone Signoret pelnė geriausios aktorės „Cezarį“.

 

SEANSAI

 

Vilnius

Sausio 30 d. 18:00 val. Skalvija

 

Vasario 1 d. 18:15 val. Pasaka

 

Kaunas

Vasario 6 d. 15:00 val. KKC / Romuva