ANTUONETĖ SEVENŲ KALNUOSE

ANTUONETĖ SEVENŲ KALNUOSE

ANTUONETĖ SEVENŲ KALNUOSE

|

Režisierė: Caroline Vignal

Vaidina Laure Calamy, Benjamin Lavernhe, Olivia Côte

Komiška drama

Orginalo kalba prancūzų

Subtitrai lietuvių ir anglų kalbomis

2020, 97 min.

Prancūzija

N-13

Filmas internete: zmonescinema.lt

Pradinių klasių mokytoja Antuanetė nesitveria džiaugsmu – tuoj prasidės taip lauktos vasaros atostogos su meilužiu Vladimiru. Tačiau nusivilti tenka su kaupu – mylimasis iškeičia romantišką kelionę dviese į žygį su žmona ir dukra Sevenų kalnuose. Ne Antuanetės būdui taip lengvai pasiduoti, ji nutaria sekti jų pėdomis, bet vietoj planuoto slapto susitikimo su Vladimiru, ji susipažįsta su Patriku. Šis nepaklusnus asilas taps ištikimu partneriu nesklandumų ir komiškų situacijų nestokojančiame žygyje po kalnų takelius pietų Prancūzijoje.

Ši prancūzų širdis pavergusi, į Kanų kino festivalio programą atrinkta žaisminga komedija – tai stiprus režisūrinis Caroline Vignal sugrįžimas po dvidešimtmečio pertraukos. Išraiškinga ir ritminga Laure Calamy vaidyba pavergia komišku nuoširdumu.

Studijuodama La Fémis kino ir televizijos mokykloje, Caroline Vignal sukūrė savo pirmąjį vaidybinį filmą „Kitos merginos“ (2000), kuris buvo pristatytas Kanų kino festivalio paralelinėje programoje. Režisierė kurį laiką rašė radijo laidų, kino ir televizijos filmų scenarijus. Po ilgos pertraukos Vignal sukūrė antrąjį vaidybinį filmą „Antuanetė sevenų kalnuose“ (2020), kuris buvo įtrauktas į Kanų kino festivalio oficialią programą ir buvo vienas sėkmingiausių  filmų Prancūzijoje 2020-aisiais.