AMŽINOJI VASARA

AMŽINOJI VASARA

AMŽINOJI VASARA

|

Režisierė: Émilie Aussel

Vaidina: Agathe Talrich, Marcia Feugeas, Matthieu Lucci, Idir Azougli, Nina Villanova

Drama

Subtitrai lietuvių ir anglų kalbomis

Prancūzija

Trukmė: 1.15

2021

N-13

Vasaros atostogos Lise ir jos draugams šiemet ypatingos: mokykla baigta ir netrukus kiekvienas pasuks savais keliais. Bet kol kas jie mėgaujasi tingiomis dienomis prie jūros, iki paryčių šoka vakarėliuose ir gyvena taip, tarsi jaunystė truktų amžinai. Nerūpestinga vasara baigiasi anksčiau, nei tikėtasi: su tragiška netektimi susidūrę jaunuoliai yra priversti suaugti ir rasti jėgų iš naujo pamilti gyvenimą.

Režisierė realistiškai tiksliai atveria gilią jaunystės jausmų amplitudę ir paslaptingą, šiek tiek melancholišką besibaigiančios paauglystės grožį.


Émilie Aussel (1980) studijavo menus Monpeljė ir Nicoje, baigė kino studijas garsiojoje  aukštojoje meno mokykloje „Le Fresnoy“. Kūrė vaizdo meną, instaliacijas šokio spektakliams, koncertams, vėliau susidomėjo naratyviniu kinu ir režisavo keletą trumpo metro filmų apie jaunuolius ir jų emocinį pasaulį. Paaugliai, jų kasdieniai rūpesčiai ir džiaugsmai tampa ir debiutinio filmo „Amžinoji vasara“ (2021) ašimi. Filmas apdovanotas specialiu žiuri prizu Lokarno kino festivalyje.

 

SEANSAI

 

Klaipėda

Vasario 3 d. 20:00 val. ArleKinas

 

Vilnius

Vasario 5 d. 16:15 val. Skalvija

 

Panevėžys

Vasario 5 d. 16:00 val. Garsas